KONST / Litografier / Färglitografier 13128308
nr 1312 8308
Leif Ahnlund
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 10st, Signerade, 1992, oramade. Motivet: 60x83cm
Leif Ahnlund, svensk bildkonstnär född i Småland 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:26:18
3/3 11:38:25